OTO CO ROBIMY. STATUETKI SZKLANE, NAGRODY, TROFEA, MEDALE.

Wskaż nam kilka realizacji, które naprowadzą nas na właściwy kierunek podczas tworzenia indywidualnego projektu oraz pozwolą nam precyzyjniej dopasować formę statuetki do oczekiwań. W galerii znajdują się inspiracje, by stworzyć statuetki sportowe, muzyczne, biznesowe, golfowe, tenisowe, jubileuszowe, podziękowania dla pracowników i współpracowników oraz wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, jako inspiracji do powstania szklanego trofeum dopasowanego do organizowanego wydarzenia.

SZKLANE STATUETKI NA ZAMÓWIENIE, Z GRAWEREM, ZE SZKŁA, BIZNESOWE, SPORTOWE, GOLFOWE, TENISOWE, JUBILEUSZOWE

Dekoracyjny charakter szklanych statuetek na zamówienie przekłada się na doskonałą możliwość wykorzystania ich w formie nagród, wyróżnień, upominków i gadżetów reklamowych dla uczestników różnorodnych wydarzeń – sportowych, biznesowych, czy kulturalnych. Trofea z grawerem świetnie sprawdzą się jako wyraz uznania dla osób szczególnie zasłużonych. Staną się niezwykłą pamiątką dla absolwentów szkół, czy uczelni oraz współpracowników, czy partnerów w biznesie.

Jako twórcy i producenci realizujemy szklane medale i statuetki szklane na zamówienie o różnym charakterze. W tym również golfowe, tenisowe i z grawerem, które gwarantują niepowtarzalność oraz estetyczne wykonanie. Dzięki kreatywności oraz wypracowanej przez lata stylistyce projektowej możemy zaoferować Klientom niezwykły i unikalny design, oraz najwyższą jakość, którą prezentujemy w trofeum ze szkła. Co więcej, projekt statuetki realizujemy bezpłatnie, nawet gdy zamówienie dotyczy tylko jednej sztuki.

Nasze pomysły znalazły uznanie u wielu zamawiających, również za sprawą personalizacji laserem. Statuetki szklane z grawerem indywidualizują projekt i podkreślają wyjątkowość danego eventu. Dzięki temu chętnie wykorzystywane są, aby uhonorować zwycięzców sportowych rywalizacji. W tym zakresie na uwagę zasługują wykonane ze szkła statuetki golfowe lub tenisowe o wzornictwie dopasowanym do turnieju.

To tylko niewielka część naszych realizacji. Każda z nich jest osobną historią i wyjątkowym wspomnieniem. Bieżące realizacje, relacje z eventów i gali wręczenia publikujemy także na naszych portalach społecznościowych: facebook oraz instagram.

CZY TWOJA BĘDZIE NASTĘPNA?