POZYTYWNIE OTWARCI

klient:
Alfa Communications
zadanie:
Stworzenie delikatnej statuetki w formie Czerwonej Kokardki - symbolu osób walczących z HIV/AIDS. Wstążeczka układająca się w serce - logo programu Pozytywnie Otwarci podnosi się z białej szklanej podstawy imitującej kartonową winietkę z imieniem i nazwiskiem. Elementy precyzyjnie cięte wodą i stopione w niskiej temperaturze, aby zachować zaostrzone krawędzie..
wymiary:
200 x 150 mm
statuetka-pozytywnie-otwarci

Najważniejszym celem programu Pozytywnie Otwarci jest pokazanie osobom żyjącym z HIV/AIDS, ich rodzinom, pracodawcom i otoczeniu, że dzięki nowoczesnym metodom leczenia z HIV można normalnie żyć. Na gali, podczas której wręczane były statuetki ufundowane przez firmę Gilead Sciences Polska, zebrało się w sumie około 400 osób. Przybyli przedstawiciele wszystkich środowisk związanych z HIV – osoby żyjące z wirusem i lekarze, przedstawiciele najwyższych władz państwowych i samorządowcy, reprezentanci organizacji pozarządowych i firm farmaceutycznych.

Elementy są precyzyjnie cięte wodą, a następnie barwione i stapiane w odpowiedniej temperaturze. Podstawy są dodatkowo gięte na kształt papierowych, imiennych winietek.

Więcej informacji oraz relacja z gali wręczenia dostępne na pozytywnieotwarci.pl