JAK POWSTAJĄ NASZE SZKLANE STATUETKI?

Projekt statuetki szklanej jest u nas zawsze BEZPŁATNY. Nawet jeśli planujesz wręczyć tylko 1 sztukę. To nas motywuje do stworzenia formy, która w większości przypadków od razu przechodzi do realizacji.

Zobacz jak powstają statuetki na przykładzie nagrody - podziękowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od początku do końca w naszej pracowni.

Rozpoczynamy od zgłębienia wszystkich dostępnych informacji na temat wydarzenia, podczas którego mają zostać wręczone nagrody. Poszukujemy inspiracji i motywów graficznych, aby powstały projekt był spójny z identyfikacją wizualną marki oraz charakterem eventu. Później przechodzimy do szybkich szkiców na papierze.

Gdy stwierdzimy, że urodziło się coś godnego Twojej uwagi, modelujemy formę w 3D, ustalając wielkość, proporcje, kolorystykę i rozmieszczenie grawerów.

Do każdej propozycji dołączamy DARMOWY LINK 360° z możliwością zbliżania i obracania statuetki w dowolnym kierunku. Jeśli widok zawiruje za daleko, wystarczy kliknąć dwa razy, by go wyśrodkować. Kółko myszy (scroll) przybliża i oddala:

Koszt realizacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu, kształtu, użytych materiałów, ilości grawerów, egzemplarzy oraz terminu wykonania zamówienia. Jeżeli budżet na realizację jest z góry ustalony, możemy poszukać optymalnego rozwiązania, dostosowując technologię wykonania, formę i użyte materiały do zakładanej kwoty. Po skończonej realizacji zawsze wystawiamy fakturę VAT 23% umożliwiającą rozliczenie statuetek w firmowych kosztach.

Prezentujemy powstałą wizualizację wraz z wyceną i trzymamy kciuki za "zielone światło". Harmonogram realizacji ustalany jest zawsze według terminów wręczenia statuetek, tak aby każda z nich była dostarczona przed czasem. Gdy temperatura już opadnie, statuetki są grawerowane laserem, montowane i fotografowane.

Następnie przygotowujemy statuetki szklane do wysyłki. W zależności od projektu: ubezpieczona przesyłka kurierska lub przesyłka konduktorska PKP Intercity, która jest najbezpieczniejszą formą dostawy do dużych miast w Polsce, m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin.

Oczywiście umożliwiamy również wysyłkę za granicę i odbiór osobisty z naszej pracowni.

Bardzo cieszymy się, gdy po wręczeniu statuetek otrzymujemy lub odnajdujemy w sieci relacje z gali (poniższa pochodzi z profilu facebook Santander Polish Masters). Dostrzegamy na nich prawdziwe emocje i szczerą radość laureatów.

Czy to nie jest najważniejsze?

Wiele projektów realizujemy cyklicznie, a nagrody z roku na rok stają się coraz bardziej rozpoznawalne i prestiżowe. Nawiązujemy wówczas bliższe relacje z Klientami, a tworzenie kolejnych statuetek szklanych lub ich modyfikacja stają się znacznie łatwiejsze.

Przecież mieliśmy okazję się zapoznać.

MY STAPIAMY SZKŁO.
WY STAPIACIE NAS MAILOWO.

📨 Małgorzata [Burda Media Polska]:
"Dziękuję bardzo za projekt. Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona. Bardzo kreatywny pomysł i świetne wyczucie tematu".
"(...) 15 min. temu odebrałam przesyłkę. To jest rewelacja, naprawdę. Statuetki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękuję za wykonanie projektu i gratuluję pomysłowości i kreatywności. Na pewno wrócę do Państwa z innymi realizacjami. Jeszcze raz dziękuję!".


📨 Maja [OHAUS Europe]:
"Cóż mogę powiedzieć... WOW!!! Są przepiękne! Dziękuję 😀".
"(...) Współpracujemy już ponad 10 lat i zawsze jest w punkt, a przy tym niebanalnie i na czas. Polecam wszystkim, którzy chcą wyróżnić swoich klientów, partnerów biznesowych i pracowników".

📨 Katarzyna [InPost]:
"Tak! Właśnie o to nam chodziło. Akceptujemy i prosimy o realizację".
"Statuetki dotarły już wczoraj. Wyglądają dokładnie tak, jak chcieliśmy! Kolejny raz dziękujemy za szybką i świetną realizację".


📨 Katarzyna [WSB Wrocław]:
"Super! Pan chyba te statuetki wyczarowuje 😉".

📨 Sylwia [KPODR]:
"Weszłam na Państwa stronę i... jest czytelna i prosta, łatwo znaleźć to, czego się potrzebuje".
"Dziękuję za terminowe wywiązanie się. Baaardzo dobrze mi się z Panem współpracuje".
"Z mojej strony otrzymuje Pan Tytuł Rzetelna Firma".


📨 Konrad [Optima Logistics Group]:
"Chapeau bas! Na zdjęciach wyglądają świetnie 😀 Nie możemy się już doczekać przesyłki"...
"Statuetki bardzo się podobały, dziś zostały rozdane, tak więc wszystko się udało 😀 Dziękuję jeszcze raz za kolejną, świetną i szybką realizację. Miłego dnia i do usłyszenia!".


📨 Andrzej [Alfa Communications]:
"Statuetki dotarły bez kłopotów. Są - jak zawsze - piękne. Dziękuję i bardzo proszę o fakturę".

📨 Michał [Stadiony.net]:
"Nie chcę oceniać przed wzięciem do ręki, ale na zdjęciach... 10/10. 😀 Będę jutro stał w oknie pół dnia! (przyp. red. czekając na kuriera) W przyszłym roku pewnie jeszcze powydziwiam, bo rozważamy zmianę logotypu i nazwy, ale też bardzo chętnie zawrócę Państwu głowę 😀".


Więcej ciepłych słów na naszym profilu Facebook w zakładce Recenzje.
Znajdziesz tam także miejsce na swój komentarz.

STWÓRZMY COŚ WSPÓLNIE. TO PROSTE.

Jeśli lubisz brać sprawy w swoje ręce, możesz spróbować swoich sił jako projektant i stworzyć swoje własne unikatowe statuetki szklane. Istnieje wiele narzędzi.

Narysuj swój pomysł najlepiej jak potrafisz i wyślij nam zdjęcie lub skan mailem. Może to być np. zwykła kartka papieru i ołówek, kredki, pastele czy cokolwiek, co masz pod ręką.

Możesz także użyć bardzo intuicyjnego i ogólnodostępnego serwisu, jakim jest Canva.

JAK DZIAŁA CANVA?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.canva.com i po całkowicie darmowej rejestracji, zaczniesz projektować dowolną grafikę. Bazując np. na szablonie logo możesz zbudować swoją statuetkę.

Dodawaj elementy, zmieniaj kolor, wklej logo i dopasuj tekst. W prawym górnym narożniku możesz udostępnić nam swój projekt, a my zweryfikujemy, czy jesteśmy w stanie go zrealizować. Możliwe, że wystarczy tylko drobna modyfikacja.

Wszystko jest równie proste przy pomocy bezpłatnej aplikacji Canva dostępnej na iOS lub Android. Dzięki niej możesz tworzyć i modyfikować projekt na dowolnym urządzeniu i w dowolnym czasie.

NIECH WYJĄTKOWE OKAZJE POZOSTANĄ W PAMIĘCI.

Skontaktuj się z nami. Ciekawe, co razem stworzymy?