JAK POWSTAJĄ NASZE SZKLANE STATUETKI?

Przygotowanie projektu jest zawsze BEZPŁATNE. To nas motywuje do stworzenia formy, która w większości przypadków jest realizowana. Rozpoczynamy od zgłębienia wszystkich dostępnych informacji na temat wydarzenia, podczas którego mają zostać wręczone nagrody. Poszukujemy inspiracji i motywów graficznych, aby powstały projekt był spójny z identyfikacją wizualną marki oraz charakterem eventu.

Później przechodzimy do szybkich szkiców na papierze. Gdy stwierdzimy, że urodziło się coś godnego Twojej uwagi, modelujemy formę w 3D, ustalając wielkość, proporcje, kolorystykę i rozmieszczenie grawerów.

Koszt realizacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu, kształtu, użytych materiałów, ilości grawerów, egzemplarzy oraz terminu wykonania zamówienia. Jeżeli budżet na realizację jest z góry ustalony, możemy poszukać optymalnego rozwiązania, dostosowując technologię wykonania, formę i użyte materiały do zakładanej kwoty.

Prezentujemy powstałą wizualizację wraz z wyceną i trzymamy kciuki za "zielone światło". Harmonogram realizacji ustalany jest zawsze według terminów wręczenia statuetek, tak aby każda z nich była dostarczona przed czasem. Gdy temperatura już opadnie, statuetki są grawerowane laserem, montowane i fotografowane.

Następnie przygotowujemy je do wysyłki. W zależności od projektu, może to być zaufany kurier lub przesyłka konduktorska PKP Intercity, która jest najbezpieczniejszą formą dostawy do dużych miast w Polsce, m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin.

Oczywiście umożliwiamy również wysyłkę za granicę i odbiór osobisty z naszej pracowni.

Bardzo cieszymy się, gdy po wręczeniu statuetek otrzymujemy lub odnajdujemy w sieci relacje z gali (poniższa pochodzi z profilu facebook Santander Polish Masters). Dostrzegamy na nich prawdziwe emocje i szczerą radość laureatów.

Czy to nie jest najważniejsze?

Wiele projektów realizujemy cyklicznie, a nagroda z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalna i prestiżowa. Nawiązujemy wówczas bliższe relacje z Klientami, a tworzenie kolejnych statuetek lub ich modyfikacja stają się znacznie łatwiejsze.

Przecież mieliśmy okazję się już poznać.

STWÓRZMY COŚ WSPÓLNIE. TO PROSTE.

Jeśli lubisz brać sprawy w swoje ręce, możesz spróbować swoich sił jako projektant. Istnieje wiele narzędzi.

Może to być np. zwykła kartka papieru i ołówek, kredki, pastele czy cokolwiek, co masz pod ręką. Narysuj swój pomysł najlepiej jak potrafisz i wyślij nam zdjęcie lub skan mailem.

Możesz także użyć bardzo intuicyjnego i ogólnodostępnego serwisu, jakim jest Canva.

JAK DZIAŁA CANVA?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.canva.com i po całkowicie darmowej rejestracji, zaczniesz projektować dowolną grafikę. Bazując np. na szablonie logo możesz zbudować swoją statuetkę.

Dodawaj elementy, zmieniaj kolor, wklej logo i dopasuj tekst. W prawym górnym narożniku możesz udostępnić nam swój projekt, a my zweryfikujemy, czy jesteśmy w stanie go zrealizować. Możliwe, że wystarczy tylko drobna modyfikacja.

Wszystko jest równie proste przy pomocy bezpłatnej aplikacji Canva dostępnej na iOS lub Android. Dzięki niej możesz tworzyć i modyfikować projekt na dowolnym urządzeniu i w dowolnym czasie.

NO TO DO DZIEŁA!