OTO CO ROBIMY. STATUETKI, TROFEA SZKLANE, MEDALE.

Wskaż nam kilka realizacji, które naprowadzą nas na właściwy kierunek podczas tworzenia indywidualnego projektu oraz pozwolą nam precyzyjniej dopasować formę statuetki do oczekiwań. W galerii znajdują się inspiracje, by stworzyć statuetki sportowe, muzyczne, biznesowe, golfowe, tenisowe, jubileuszowe, podziękowania dla pracowników i współpracowników oraz wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, jako inspiracji do powstania szklanego trofeum dopasowanego do organizowanego wydarzenia.

SZKLANE STATUETKI NA ZAMÓWIENIE, Z GRAWEREM, ZE SZKŁA, BIZNESOWE, SPORTOWE, GOLFOWE, TENISOWE

Dekoracyjny charakter szklanych statuetek na zamówienie przekłada się na doskonałą możliwość wykorzystania ich w formie nagród, wyróżnień, upominków i gadżetów reklamowych dla uczestników różnorodnych wydarzeń – sportowych, biznesowych, czy kulturalnych. Trofea z grawerem świetnie sprawdzą się jako wyraz uznania dla osób szczególnie zasłużonych. Staną się niezwykłą pamiątką dla absolwentów szkół, czy uczelni oraz współpracowników, czy partnerów w biznesie.

Jako twórcy i producenci realizujemy szklane medale i statuetki szklane na zamówienie o różnym charakterze. W tym również golfowe, tenisowe i z grawerem, które gwarantują niepowtarzalność oraz estetyczne wykonanie. Dzięki kreatywności oraz wypracowanej przez lata stylistyce projektowej możemy zaoferować Klientom niezwykły i unikalny design, oraz najwyższą jakość, którą prezentujemy w trofeum ze szkła. Co więcej, projekt statuetki realizujemy bezpłatnie, nawet gdy zamówienie dotyczy tylko jednej sztuki.

Nasze pomysły znalazły uznanie u wielu zamawiających, również za sprawą personalizacji laserem. Statuetki szklane z grawerem indywidualizują projekt i podkreślają wyjątkowość danego eventu. Dzięki temu chętnie wykorzystywane są, aby uhonorować zwycięzców sportowych rywalizacji. W tym zakresie na uwagę zasługują wykonane ze szkła statuetki golfowe lub tenisowe o wzornictwie dopasowanym do turnieju.

To tylko niewielka część naszych realizacji. Każda z nich jest osobną historią i wyjątkowym wspomnieniem. Bieżące realizacje, relacje z eventów i gali wręczenia publikujemy także na naszych portalach społecznościowych: facebook oraz instagram.

CZY TWOJA BĘDZIE NASTĘPNA?