IPO SUMMIT WARSAW 2013

klient:
Jet Events
zadanie:
Dopasowanie projektu otrzymanego od Klienta do naszych możliwości technicznych. Statuetka składa się z trzech warstw bezbarwnego szkła, pomiędzy którymi naprzemiennie układają się elementy konstrukcyjne mostu i czerwony akcent. Powstały w ten sposób światłocień daje wrażenie trójwymiarowości.
wymiary:
225 x 200 mm
statuetka-ipo-summit-warsaw-2013

IPO Summit Warsaw 2013 to międzynarodowe seminarium poświęcone rynkom kapitałowym w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, które odbyło się w dniach 6-7 czerwca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Trzecia edycja konferencji zgromadziła inwestorów, emitentów, przedstawicieli instytucji finansowych oraz administracji publicznej, a także dziennikarzy ekonomicznych z całego świata.

W trakcie dwóch dni IPO Summit, Warsaw 2013 odbyło się w sumie 8 dyskusji panelowych, które były miejscem merytorycznej wymiany zdań na temat perspektywy rozwoju rynków kapitałowych. Podczas wieczornej gali, kończącej pierwszy dzień konferencji, wręczono nagrody specjalne IPO Summit, Warsaw 2013. Ceremonia odbyła się w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

W dwudniowej konferencji uczestniczyło ponad 700 osób.