STATUETKI I MEDALE GOLFOWE.

Kilka lat temu zgłosił się do nas organizator turniejów golfowych, abyśmy przygotowali projekt statuetki na turnieje eliminacyjne. Szybko zabraliśmy się do pracy i powstała wieloletnia seria statuetek Polish Masters. Co roku forma statuetki jest inna, ale stanowi spójną kontynuację, gdyby któryś z utalentowanych zawodników uzbierał całą kolekcję. Dziś wiemy, że to była słuszna decyzja, ponieważ w mediach społecznościowych widzieliśmy zdjęcie golfisty, którego półka uginała się od naszych statuetek :)

Oczywiście statuetki eliminacyjne to był dopiero początek. Później zaprojektowaliśmy indywidualne statuetki finałowe. Z roku na rok nasze golfowe puchary zaczęły cieszyć się coraz większym powodzeniem i zgłaszają się do nas bezpośrednio kluby golfowe, a nawet sponsorzy.

Statuetki golfowe są zazwyczaj przyznawane za pierwsze, drugie i trzecie miejsca, ale pozostali uczestnicy nie muszą pozostać zapomnieni. Projektujemy także szklane medale, aby każdy mógł otrzymać pamiątkę i podziękowanie za uczestnictwo w turnieju. Medale zachowują ten sam styl i charakter co pozostałe szklane nagrody.

Napisz do nas. Mamy jeszcze wiele golfowych pomysłów.