piasek
woda
°C

projektujemy
i rozgrzewamy
statuetki ze szkła.
do czerwoności.

statuetki szklane

tworzymy
statuetki od

lat

stopiliśmy
ponad

m2 szkła

zrealizowaliśmy
przeszło

projektów

wypiliśmy
prawie

litrów kawy

zaufało nam
około

klientów

KILKA SŁÓW O NAS.

Nasze studio powstało z morza i marzeń jak Gdynia, w której wszystko wystartowało.

Zaczynaliśmy w 2008 roku od prostych realizacji, ale lubimy wyzwania i nowe pomysły szybko zmusiły nas do podniesienia poprzeczki. Wszystkie statuetki są projektowane na indywidualne zamówienie i wykonywane ręcznie z wielką dbałością o każdy detal. Jeśli chcesz wyróżnić swoich klientów, partnerów biznesowych lub pracowników, pozwól nam zająć się tą kwestią.

Inspiracją i motywacją są nieustannie zmieniające się style życia i gusty. Doceniamy minimalizm i prostotę. Staramy się metaforycznie nawiązywać do tematyki wydarzenia i zdecydowanie bronimy swoich idei, ponieważ zależy nam, aby produkt końcowy spełniał wszelkie kryteria wizualne.

Fusing to technika, która stanowi bazę naszych projektów. Polega na stapianiu, barwieniu i formowaniu szkła pod wpływem wysokiej temperatury. Cały proces przebiega w precyzyjnie zaprogramowanych piecach.

Statuetki szklane z grawerem składają się z elementów ze szkła topionego i przejrzystego, ale także z drewna, sklejki, stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, a nawet żywicy i gumy, jak np. prawdziwa piłeczka golfowa.

JAKIE MASZ DLA NAS WYZWANIE?

zaufaj nam. tak, jak oni: