STŁUCZKA? NIE JEST NAM STRASZNA.

Wszystkie statuetki pakujemy bezpiecznie, ale także ekologicznie, żeby zostawić jak najmniejszy ślad na naszej wyczerpanej planecie. Szkło owijane jest bardzo dokładnie w tekturę falistą, a wszelkie przestrzenie wewnątrz opakowania zostają wypełnione gniecionym szarym papierem, który uniemożliwia przemieszczanie się statuetek i ich bezpośredni kontakt. Z zewnątrz każda paczka jest oznaczona ostrzegawczymi nalepkami OSTROŻNIE SZKŁO oraz taśmą z logo STATUETKISZKLANE.PL. Każda przesyłka jest ubezpieczona, aby spać spokojnie.

Firmy kurierskie obsługują coraz większą liczbę przesyłek, doba wciąż ma tylko 24h, a pracownicy starają się ze wszystkich sił zdążyć na czas. Dlatego niestety czasami zdarzają się incydenty, w których musimy zmierzyć się z drobnymi uszkodzeniami. Nie mamy do nikogo żalu, wszyscy jesteśmy przecież tylko ludźmi i mamy prawo się mylić.

Nie pozostawimy Cię samemu z tym problemem. Dla nas przede wszystkim najważniejsze jest, aby w miejsce uszkodzonej statuetki niezwłocznie pojawił się duplikat. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pełnowartościowa statuetka trafiła w ręce laureata w planowanym terminie. Bardzo często są to uroczyste gale i eventy przygotowywane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, więc nie możemy sobie pozwolić na nawet najmniejszą zwłokę.

Dopiero, gdy uda nam się opanować sytuację i upewnimy się, że duplikat statuetki zostanie dostarczony na czas, rozpoczynamy procedurę reklamacji i składamy wniosek o spisanie protokołu szkody. Nie należy wyrzucać ani uszkodzonej statuetki ani opakowania, aby kurier mógł ocenić straty i rzetelnie wypełnić specjalny formularz.

To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu laureat dostanie statuetkę na czas, a firma ubezpieczeniowa pokryje koszty wykonania duplikatu.


Napisz do nas. Będziemy z Tobą od początku do szczęśliwego końca.