statuetki tenisowe

STATUETKI NA TURNIEJE TENISOWE.

Tenis jest naszą ulubioną dyscypliną sportu, którą aktywnie uprawiamy po zakończonej pracy. Trenujemy i uczestniczymy w letniej lidze tenisowej. Podsumowaniem kilkumiesięcznej rywalizacji jest zazwyczaj turniej tenisowy i wręczenie nagród. W większości klubów tenisowych są to gotowe szklane statuetki, puchary lub medale z wygrawerowaną datą i miejscem, ale przecież można inaczej.

W tym roku zostaliśmy fundatorem statuetek dla naszego ukochanego klubu. Jaworowy Klub Sportowy jest w fazie dynamicznego rozwoju i każde, nawet najmniejsze wsparcie może pomóc w budowaniu tenisowej społeczności.

Statuetki z logo klubu zostały zaprojektowane specjalnie na zakończenie ligi tenisowej i co roku będą delikatnie modyfikowane, aby wieloletni numer jeden miał urozmaiconą kolekcję trofeów.

Statuetka w formie kortu tenisowego może zmieniać nie tylko kolory, nawiązując do nawierzchni wielkoszlemowych, ale także kształt, sposób kadrowania i pochylenia. Jeśli wcześniej znane są nazwiska laureatów, np. podczas zakończenia ligi tenisowej, statuetki mogą zostać spersonalizowane poprzez grawerowanie laserem.

Całość nabrała dodatkowego wyrazu, gdy w trakcie trwania półfinałów naszego turnieju, Iga Świątek pokonała rozstawioną z numerem jeden Simonę Halep w IV rundzie Roland Garros 2020. Już wtedy wszyscy czuliśmy, że historia dzieje się na naszych oczach. Nie myliliśmy się. Iga w wielkim stylu przefrunęła przez ćwierćfinał, półfinał i pokonując Sofię Kenin w finale turnieju stała się pierwszą polką z tytułem wielkoszlemowym! W dodatku bez utraty seta! :)


Napisz do nas. Mamy jeszcze wiele tenisowych pomysłów.